Rumored Buzz on Sekso pozos

Abu gulite ant šono, žiūrėdami ta pačia kryptimi. Jūs šiek tiek sulenkiate savo kelius, o jis į jus patenka iš užpakalio.

Vyras gali po nugara pasidėti pagalvę ir truputį pasikelti. Taip pasikeis varpos padėtis ir bus galima pastimuliuoti kitas makšties zonas.

Moteris nugara guli ant lovos, patogiai atsirėmusi kojomis ir rankomis, o galva nulinkusi žemyn, kad ją galima būtų lengvai sukinėti.

– Parodykite šiek tiek dėmesio apatinei varpos pusei, o tada liežuvio galiuku švelniai brūkštelėkite frenulumą – mažą odos raukšlę, kur varpa jungiasi su galvute.

Pasitenkinimą teikiantis seksualinis gyvenimas yra labai svarbus jūsų sveikatai ir laimei. Tačiau lovoje galima išbandyti tiek daug neįprastų dalykų, kurie, anot interneto išminties, garantuos jums galvą nunešantį orgazmą, kad kartais pasimiršta tie paprastieji, rašo health and fitness.com.

Jūsų associateė turėtų šiek tiek atskirti kojas. Ranka suraskite jos makštį ir įeikite į ją iš nugaros.

Pajutus, jog seksas įsisiūbavo, nuleiskite savo kojas ir leiskite jam atsidurti ant viršaus, tačiau jo dubuo turi būti lygiagrečioje padėtyje su jūsų klitoriu.

– Pirštais arba viršutine lūpa švelniai spauskite gaubtą aukštyn, kad galėtumėte sulenkto liežuvio galiuku stimuliuoti patį klitorį. Pradėkite nuo lengvo spaudimo, lėtai, ir laipsniškai didinkite spaudimą ir greitį.

– Vyras sėdi ant kėdės, moteris atsiklaupia jam tarp kelių. Kitas variantas – moteris sėdi ant kėdės, vyras stovi apžergęs jos kojas.

Rankomis atsiremiate į grindis, jis prilaiko jus for each klubus, o jūs suimate jo liemenį savo šlaunimis.

Seksą pradedate misionieriaus poza, ir kartu atsigulate ant šono. Jūs rankomis laikote vienas kito kūną.

Apžergiate jį ir apvyniojate kojas aplink jo kūną. Jis atsistoja ir laiko jus rankose. Galite viską pradėti ant lovos ir leistis pakeliama – arba, jei esate drąsi, galite pati užšokti ant partnerio.

„Ant stalo atsigulusi moteris savo užpakaliuką padeda prie pat jo krašto. Kadangi mylintis tokioje pozoje partnerio rankos yra laisvos, jis gali glostyti jūsų kūną, stimuliuoti klitorį“, - tęsė Laura Berman.

Geriausia sekso poza, kurioje jausitės be Sekso pozos galo savimi pasitikinti – wager kuri, kurios metu jūsų partneris laiko jus už liemens. Galite liepti partneriui atsigulti ant nugaros, o jums ant jo užšokus savo rankomis tegul sugriebia jūsų liemenį ir pakelia šiek tiek į viršų.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *